Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, biztonság…"

Polgár Lajos Emlékverseny eredményei

2017.11.29.


Image

Matematika szekció 5-6. évfolyam

1. helyezett     Kádas Nándor                        Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2. helyezett     Kendrella Ákos          Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3. helyezett     Kiss Hanna                 Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

Matematika szekció 7-8. évfolyam

1. helyezett     Székács Márk             Magvető Református Általános Iskola és Óvoda

2. helyezett     Székács Kristóf          Magvető Református Általános Iskola és Óvoda

3. helyezett     Barkász Péter             Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

                       

Természetismeret szekció

1. helyezett     Gólya Gréta                Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

2. helyezett     Szekeres Nikoletta     Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

3. helyezett     Molnár Orsolya          Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda

                       

Informatika szekció

1. helyezett     Márki Márk                Kunmadarasi Református Általános Iskola

2. helyezett     Kocsis László             Kunmadarasi Református Általános Iskola

3. helyezett     Gál Sándor                 Kunmadarasi Református Általános Iskola

                       

Rajz szekció 5-6. évfolyam

1. helyezett     Szabó Bence János     Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

2. helyezett     Adamcsik Tamara      Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

3. helyezett     Bécsi Petra                 Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

különdíj          Józsa Marcell              Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

 

 

Rajz szekció 7-8. évfolyam

1. helyezett     Bíró Netti                   Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

2. helyezett     Gólya Gréta                Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

3. helyezett     Antal Gergő               Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

különdíj          Litinec Tímea             Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda

                       

Történelem szekció 7-8. évfolyam

1. helyezett     Czapp Csenge, Nazsa György, Tímár Rebeka                      Magvető Református Általános Iskola és Óvoda

2. helyezett     Kovács Viktória, Kugler Szabolcs, Sipos Ádám                  Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda

3. helyezett     Kerepeczki Fanni, Korcsok Roland, Kürti Dóra                  Szegedi Kis István Református Gimnázium, Ált. Iskola, Óvoda és Koll.

különdíj          Murányi Pál                                                                           Kunmadarasi Református Általános Iskola

 

Történelem 9-10. évfolyam

1. helyezett     Maczik Róbert, Szilágyi Gábor                     Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

2. helyezett     Balog Sára, Balog Ákos, Balog Gábor          Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

3. helyezett     Lovas Cintia, Geletóczky Titanilla, Sziegl Zsanett, Vértes Viktória           Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

           

 

Angol nyelv 7-8. évfolyam

1. helyezett     Mezei Virág, Perlaki Réka, Szűcs Barnabás                          Magvető Református Általános Iskola és Óvoda

2. helyezett     Balogh Balázs, Hegedűs Ferenc, Szűcs Mihály                    Szegedi Kis István Református Gimnázium, Ált. Iskola, Óvoda és Koll.

3. helyezett     Kelemen Zsuzsa, Kun Tímea, Pepó Barbara                         Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

                       

Német nyelv 7-8. évfolyam

1. helyezett     Csillag Virág, Gyulai Fanni, Pálfi László                              Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda

2. helyezett     Köteles Krisztina, Soós Dóra, Péter Lilla Dóra                    Szegedi Kis István Református Gimnázium, Ált. Iskola, Óvoda és Koll.

3. helyezett     Sárosi Boldizsár,Szabó Adrienn, Tar Ákos                           Magvető Református Általános Iskola és Óvoda

                        



Kapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Palatinus Pál
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@szkirg.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Palatinus Pál
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Palatinus Pál
Intézményegység vezető: Taróné Tyukodi Anikó
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Palatinus Pál
Intézményegység vezető: Tyukodi Marianna
Telefon: 66/411-867